Teenage Dream

T E E N A G E ♥ D R E A M


#1 2010-12-29 22:18:15

 heartbeat

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 18
Punktów :   

Jakich języków się uczycie?

I w jakich umiecie się dogadać?
Ja jak nikt potrafię się dogadać po polsku! : D
Możliwe, że dogadałabym się też po angielsku, ale nie mam pojęcia w sumie. Jednak to język która na razie umiem najlepiej zaraz po polskim.
Poza tym w szkole uczę się teraz niemieckiego, kiedyś uczyłam się (też w szkole) rosyjskiego ale to była porażka, i we własnym zakresie uczyłam się japońskiego (zainspirowanie anime i j-music xd) ale średnio to wyszło. Chociaż czasem z nudów zaczynam dalej kuć hiraganę, ale to czasem. xD A jak tam u was?

Offline

 

#2 2010-12-29 22:58:54

 Nerd Princess

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jakich języków się uczycie?

Ja po polsku umiem się dogadać...tak sądzę xD
I wydaje mi się, że mogłabym się dogadać po angielsku, bo kiedyś jak miałam chyba z 11 lat to rozmawiałam z Panią która tylko po angielsku mówiła : D xD
I tak samo uczę się w szkole niemieckiego, ale cienko mi idzie xJ no i także uczyłam się rosyjskiego...i muszę przyznać że całkiem dobrze i szedł


Teraz mój cień stał się mną,
A ja jego cieniem...

Offline

 

#3 2010-12-30 14:44:50

 heartbeat

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 18
Punktów :   

Re: Jakich języków się uczycie?

wiesz, ja miałam z rosyjskiego raz 6 na koniec, ale to dlatego, że jechałam na ściągach albo uczyłam się tylko przed testem : p teraz nie pamiętam nawet jak się przedstawić xd

Offline

 

#4 2011-06-24 20:34:17

Alia9917

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Jakich języków się uczycie?

Ja..anglika....
bd francuskiego...
Myślę, że potrafiłabym dogadać się w j.angielskim i prawdo podobnie polskim...Heh..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.genelia-imran.pun.pl www.infstorun.pun.pl www.shinobiroad.pun.pl www.firrond.pun.pl www.pw-mibm.pun.pl